Зовнішня реклама

Щомісяця ми обслуговуємо близько 150 клієнтів, охоплюючи понад 200 тисяч осіб на 500 рекламних площинах в Кременчуці, Горішніх Плавнях (Комсомольську) та Світловодську.

Послуги з розміщення реклами в Кременчуці, Світловодську та Горішніх Плавнях (Комсомольську) на біллбордах, сітілайтах та пішохідних огорожах

Зовнішня реклама давно вже стала невід'ємною частиною повноцінної рекламної кампанії.

Завдяки своїй масштабності, зовнішня реклама дозволяє домогтися ефекту ідентифікації рекламованого продукту великою кількістю потенційних покупців.

Так чи інакше, кожен з нас контактує із зовнішньою рекламою під час пішої прогулянки, поїздки в громадському транспорті або на власному авто.

Розміщена на магістралях, які є найбільш насиченими шляхами руху цільової аудиторії, зовнішня реклама забезпечує необхідні показники за охопленням аудиторії, якості та повторюваності рекламних контактів.

Рекламне агентство "Рекламний центр" пропонує замовникам найбільш ефективні засоби зовнішньої реклами, приймаючи на себе наступні зобов'язання:

  • розробку оригінал-макетів рекламних матеріалів;
  • виготовлення зовнішньої реклами;
  • розміщення зовнішньої реклами в місцях максимальної концентрації транспортних і людських потоків, торгових і адміністративних установ в містах Кременчук, Горішні Плавні (Комсомольськ) та Світловодськ.
ВГОРУ