Реклама в транспорті

Такий вид просування може бути досить ефективним, адже охоплення аудиторії велике, а час перегляду істотно вище, ніж у зовнішньої реклами. Ми пропонуємо розміщення реклами в тролейбусах і автобусах на популярних маршрутах Кременчука.

Рекламу в громадському транспорті можна легко проконтролювати, так як Вам заздалегідь відомі номери маршрутів і райони поширення. Якщо грамотно спланувати рекламну акцію, то Ви самі легко зможете відслідковувати результативність своєї рекламної кампанії.

Реклама в маршрутках викликає незмінний інтерес у рекламодавців завдяки масовості та ефективності її впливу.

Маршрутними таксі, як правило, користуються більш забезпечені верстви населення, які цінують свій час, які віддають перевагу цьому виду міського транспорту, ніж тролейбусам і автобусам, та відносяться до найбільш привабливої для рекламодавців середній віковій групі.

Більш детально з різними видами рекламоносіїв, які використовуються для розміщення реклами в маршрутках, Ви можете ознайомитися у відповідних розділах сайту: реклама на чохлах і стікерах.

Реклама на чохлах

З огляду на той факт, що багато організацій мінімізували свої витрати на рекламу, нами розроблено ефективний спосіб просування ваших товарів і послуг на ринку Кременчука, який не потребує серйозних витрат. Розмістивши рекламу в салонах маршрутних таксі, ви значно підтримайте свій бізнес, тому що рекламні блоки завжди будуть в поле зору ваших потенційних клієнтів на кращих маршрутах міста. Один рекламний лист А4 складається з 4 блоків (14х9,5 см.) Листи розміщуються в спеціальних чохлах. Мінімальне замовлення – 1 блок на 1 календарний місяць по одному маршруту.

Пропоновані маршрути:

 1. №30 – вул. Миру – вул. Перемоги
 2. №18 – Дитяча лікарня – Центральний ринок
 3. №15Б – Річковий вокзал – вул. Молодіжна
 4. №11 – 297 квартал – вул. Маршала Говорова
 5. №28 – вул. Воїнів Інтернаціоналістів – вул. Мічуріна
 6. №2В + 9 – пров. Раскової – вул. Правобережна (вул. Академіка Герасимовича)

Реклама на стікерах в маршрутках і тролейбусах

Тепер Ваші рекламні оголошення в маршрутному транспорті розміщуються на спеціальних стендах, які кріпляться на панелі за водієм і над склом.

Стікери, що розміщуються в міському транспорті, вдають із себе односторонній постер (кольоровий друк + ламінація), який кріпитися на двосторонній скотч. Формат стікерів вибирається за бажанням замовника – як правило, це А4 або А5, але зустрічаються і нестандартні формати.

Ми пропонуємо друк і ламінування стікерів для розміщення в маршрутних таксі, тролейбусах і автобусах, парк яких налічує понад 150 одиниць. Маршрути підібрані так, що охоплюють як центральну частину, так і практично всі житлові масиви міста.

Переваги розміщення реклами на стікерах:

 • безперервний вплив на одну і ту ж аудиторію становить 15 і більше хвилин протягом кожної поїздки;
 • висока частота повторних контактів з рекламною інформацією на стікерах;
 • яскравий кольоровий друк та глянцева поверхня роблять рекламу на стікерах помітною, виразною і такою, що запам’ятовується!

Пропоновані маршрути:

Маршрутні таксі:

 1. №30 – вул. Миру – вул. Перемоги
 2. №18 – Дитяча лікарня – Центральний ринок
 3. №15Б – Річковий вокзал – вул. Молодіжна
 4. №11 – 297 квартал – вул. Маршала Говорова
 5. №2В + 9 – пров. Раскової – вул. Правобережна (вул. Академіка Герасимовича)

Розміщення в тролейбусах здійснюється на всіх маршрутах Кременчука, кількість машин – 18 шт. Загальна кількість листівок – 60 шт.

ВГОРУ